DreamLand

Укр
ПН-ЧТ 1100 - 2100
ПТ-НД 1000 - 2100
Без вихідних

Аніматори

Сучасне дитяче свято неможливо уявити без аніматорів. Адже саме вони створюють атмосферу чарівності та казковості. Аніматор – це не просто актор, який грає свою роль і промовляє вивчені наперед слова – це в першу чергу дитячий психолог, який вміє підібрати ключик до дитячої душі. Головним завданням аніматора є зробити так, аби кожній дитині на святі було цікаво й весело аби вона відчула себе безпосереднім учасником омріяного світу.
Головна Послуги Аніматори

Нашi аніматори

Тролі
Пірат
Молодший брат Свинки Пеппи Джордж

Ми пропонуемо

 • Унікальні сценарії.
  Головною перевагою DREAM LAND є наявність власних сценаристів, які можуть підготувати абсолютно унікальний сценарій для кожної програми, якого ніколи не було і який ніколи більше не повториться. Тож батьки можуть не хвилюватися, що діти побачать вже щось знайоме.
 • Професійні актори
  На відміну від більшості розважальних закладів, DREAM LAND зібрав у своїй команді професійних акторів, які вміють добре імпровізувати в рамках сценарію. Це робить виставу по-справжньому живою, непередбачуваною та надзвичайно цікавою: ніхто не знає, що станеться наступної миті.
 • Яскравий реквізит
  Без вдало підібраного реквізиту не може обійтися жодна програма. Наші аніматори забезпечені ексклюзивними атрибутами, на які ми не шкодуємо коштів. Завдяки цьому кожне свято у DREAM LAND вирізняється не лише цікавим сюжетом, а й яскравим втіленням.
 • Широкий вибір персонажів
  Ми не стоїмо на місці та намагаємося постійно бути в центрі подій. Наші сценаристи пильно стежать за появою нових улюбленців дитячої аудиторії у кіно, мультфільмах та комп’ютерних іграх. Відтак щойно на телебаченні або в Інтернеті з’являються нові персонажі або герої, ми одразу поповнюємо ними наш перелік. Але якщо раптом сталося так, що улюбленого героя не знайшлося в нашій колекції, не потрібно переживати – ми створимо його!

 

Ми подбаємо аби дитяче свято наповнилося чарівністю і казковістю, подарувало дитині та гостям масу задоволення та запам’яталося на все життя.

Замовити свято дитині

Дякуємо!

Наш менеджер найближчим часом зателефонує Вам.